בתי עץ

בתי העץ שלנו נבנים בשיטות אמריקאיות על פי ניסיון מוכח של מאות שנים. ב- 26 השנים בהן אנו בונים בתי עץ בארץ, השכלנו לשלב את שיטת הבנייה האמריקאית עם דרישות התקן הישראלי תוך התחשבות בחומרי הבנייה המצויים בשוק המקומי. שיטת הבנייה והחומרים בהם אנו משתמשים עברו סדרת בדיקות קפדניות של מכון התקנים הישראלי כולל עמידה בדרישות לעמידות לאש של מכבי האש.

בית עץ הוא בית לכל דבר המשלב בניה ירוקה עם טכנולוגיות מתקדמות הקיימות בימינו והניסיון הרב שנצבר בבניית בתי עץ מאפשרת לנו להגשים את החלום וליהנות מבית שכולו עץ ונחת וכמובן גם בטיחות מרבית והרמוניה עם הסביבה. בתי העץ משמשים בעיקר למגורים,כצימרים ובתי עסק אחרים במרחב הכפרי .בארה"ב ובאירופה הם חלק בלתי נפרד מהנוף מזה מאות שנים, וגם בישראל יותר ויותר אנשים מגלים את קסם החיים בבית עץ מודרני.

אסתטיקה ייחודית

היתרון העיקרי של בתי העץ על פני הבתים הקונבנציונליים הוא משך הבנייה הקצר וכן איכות הבידוד התרמי המעולה וכן כמובן האסתטיקה הייחודית שלהם.

בתי עץ

יתרונות בניית בתי העץ

* מהירות – פרק הזמן הנדרש להקמת בית עץ מצומצם במידה ניכרת ביחס לבניית בית קונבנציונלי.

* אקולוגיה – בנייתם של בתי העץ הינה ידידותית יותר לסביבה ונזקקת לפחות משאבים ביחס לבניית בית קונבנציונלי. בעולם שבו ישנה מודעות הולכת וגוברת לחשיבות השמירה על הסביבה ועל המשאבים המוגבלים מטבעם זהו יתרון משמעותי.

* גמישות – ניתן לעדכן תוכניות בקלות ולהתאים את בניית בית העץ לכל שינוי ורצון או צורך שמתווספים תוך כדי התהליך.

* בידוד מעולה –חומרי בידוד  מוכנסים לחלל קירות החוץ והגגות , כך שנדרשת פחות אנרגיה כדי לצנן אותו בקיץ או לחמם אותו בחורף, דבר המוביל הן לחיסכון בכסף והן לפגיעה מופחתת בסביבה.

בטיחות מוחלטת

המרכיב החשוב ביותר של כל בית, מכל חומר גלם שהוא, הוא הבטיחות. בין אם מדובר בצימר שבאופן קבוע מתארחים בו בני אדם, בין אם זהו בית עסק שגם אותו פוקדים לא מעט אנשים לפחות בחלק משעות היום ובין אם מדובר במרחב מגורים – אנחנו רוצים לשהות תחת אותה קורת גג מבלי לחשוש ובראש שקט וחף מדאגות. בית מעץ מספק לנו את תחושת הביטחון הרצויה, וכמובן גם את הביטחון הנדרש: חומרי הגלים, כלומר העצים, עומדים בתקנים מחמירים ובפרט בדרישה החשובה של עמידות לאש, ועוברים טיפולים מיוחדים לשם כך. גם שיטות הבנייה בעץ עומדות בתקנים עדכניים קפדניים כדי לספק רמת בטיחות זהה לזו שמספק בית קונבנציונלי. עוד כדאי לדעת בהקשר זה כי בעת רעידת אדמה בתי עץ בטוחים יותר ממבני בטון בזכות המבנה הגמיש שלהם.

עלות הקמת בית מעץ משתנה מפרויקט לפרויקט לכן מי שמחפש את המושג בתי עץ מחירים ורוצה לדעת מידע נוסף מוזמן להתקשר או לשלוח לנו מייל.