בניית צימרים מעץ

חולמים על צימר? הגיע הזמן להגשים את החלום וליהנות מצימר עץ שכולו נחת ואסתטיקה מוקפדת.

עפ"י ההערכות ישנם בישראל קרוב ל-10,000 צימרים המשמשים לאירוח ולנופש, כשכמובן ניתן לבנות צימר לא רק למטרה זו – אם למשל יש לכם שטח מתאים, תוכלו להקים עליו יחידת מגורים מעץ איכותי לטובת הילד שגדל אבל עדיין רוצה להישאר קרוב למשפחה, צימר שיהווה חדר אורחים מפנק במיוחד, ובעצם הסיבה אינה חשובה שכן תמיד ישנה תועלת רבה בצימר עץ שובה עין ולב.

בניית צימרים מעץ

איכות ועמידות

כשמטיילים ברחבי הגליל למשל וצופים בכל הצימרים שהוקמו בחבל ארץ מלבב זה, או כשרואים תמונות של צימרים מעץ באינטרנט, הדבר הראשון שמתבלט לעין הוא הפן האסתטי.

אבל בניית צימרים נשענת בראש ובראשונה על איכות ללא פשרות, וזאת כדי להבטיח עמידות מקסימלית ולאורך שנים רבות. לשם כך אנחנו מקפידים על שימוש בעצים איכותיים – לא כל סוגי העצים מתאימים לבנייתו של צימר – וכן על טיפול מקצועי בכל קורה וקורה כך שהן לא ייפגעו עקב תנאי מזג אוויר קשים או ע"י חרקים מזיקים וכו'.

התאמה ספציפית של צימרים מעץ לצרכים שלכם

באופן כללי כדאי ליישם את הכלל של חז"ל "סוף מעשה במחשבה תחילה" בתחום הבנייה, שהרי נדרשים משאבים רבים לתקן טעויות כתוצאה מתכנון לקוי, ובפרט כך הדבר במסגרת בניית צימר מעץ.

בנוסף, כדאי לנצל את שלב התכנון המושכל לטובת התאמה מקסימלית של הצימר הספציפי לצרכים הספציפיים שלכם, בהתאם לייעוד שאתם מתכננים לצימר, השטח עליו הוא מוקם, ההעדפות שלכם וכו'.

בהקשר זה יש לציין כי הקמת מבני עץ מאפשרת גמישות רבה, ובהחלט כדאי לנצל אותה כדי להגיע לצימר שיהיה לא פחות ממושלם מבחינתכם, צימר שתוכנן במיוחד עבורכם.

בניית צימר – גם היופי קובע

אנחנו חיים בעידן שבו לאסתטיקה תפקיד חשוב ותרומה של ממש לנחת ולהנאה, ואך טבעי הוא שבמסגרת בניית צימרים מעץ תוקדש תשומת לב בלתי מבוטלת ליופיו של המבנה.

בין ההחלטות המשפיעות על הפן האסתטי של הצימר: סוג הקורות (למשל האם הן עגולות או מרובעות), סוג העץ, כמובן שגם הגוון של העץ המשמש לבניית צימר משפיע על חזותו, התכנון האדריכלי ועוד. הניסיון שצברנו במשך השנים הרבות שבהן אנחנו בונים צימרים בא לידי ביטוי גם בפן זה, ומאפשר לנו להציע מגוון אפשרויות ולסייע לכם לבחור את הצימר היפה ביותר בעיניכם, זה שירחיב לכם את הלב בכל פעם שתתבוננו בו (וכשיש צימר, לפעמים קשה להוריד ממנו את העיניים…)

אילו מרכיבים נוספים מחייבים תשומת לב מוקפדת במסגרת בניית צימרים?

חשוב לזכור שצימר הוא מבנה מגורים לכל דבר, ובהתאם בניית צימר מחייבת תשומת לב מוקפדת למערכות החיוניות השונות: מערכת החשמל, מערכת האינסטלציה (ובפרט אם הצימר כולל גם ג'קוזי), הכלים הסניטריים, הבידוד (ובהקשר זה כדאי לדעת שעץ נחשב מבודד איכותי מאוד, הן ביחס לרעש והן ביחס לחום ולקור), מטבח, דלתות ועוד.

רק חברה בעלת ניסיון עשיר בבניית צימרים תבטיח שילוב אופטימלי של כל המרכיבים וצימר שעומד בכל התקנים הרלוונטיים העדכניים – ובכך את מימושו המושלם של החלום על צימר יפהפה.