שלום רב,
אני רוצה להודות מקרב לב לחברת אלונים בתי עץ על עבודתם המופלאה בבניית ביתנו.
חזרנו מאוסטרליה עם רצון לבנות את ביתנו במושב במהירות האפשרית ולכן חשבנו כי "בנייה קלה" היא הדרך בשבילינו. תוך כדי בירורים שמענו משכן על חברת אלונים בתי עץ. התברר כי ניתן לעשות בנייה "קלה" עם שלד מעץ – באותה עלות באמינות ותוך זמן קצר. יותר מזה – התברר לנו כי בעולם המערבי כולו זו דרך הבניה המקובלת. נפגשנו עם אלכס דוידי ומיד התרשמנו שמדובר באדם אמין ורציני שיודע את מלאכתו נאמנה. נפגשנו עם קבלנים נוספים שהרושם מהם היה אחר לחלוטין.

נועה רוזנפלד - אלונים בתי עץ
מזמן חתימת החוזה עד שעמד מבנה של בית חלפו ימים ספורים. כל אנשי המקצוע אותם הביא אלכס היו אמינים ונחמדים. אלכס היה אחראי על כל ענייני הבניה ועשה זאת ביד רמה ובמקצוענות. ההוצאות על בית הן רבות אך גם בענינים הכספיים היה ברור שאלכס אדם הגון. קבלנו מאלכס עצות טובות ויעילות גם בעניני בניה שלא היו תחת אחריותו.
כעת בגמר הבניה אני יכולה לומר שיצא לנו בית נהדר שאני שמחה להיכנס אליו מדי יום. בין הדברים הבולטים בבית- יש לנו גג גבוהה ויפהפה ומרפסת רחבה ונהדרת שיצאה ממש ממערבון אמריקאי. אני מאוד ממליצה לעשות עסקים עם אלכס דוידי ומאחלת לקבלנים לעשות סטאז אצל אלכס איך לתת שרות אמין והגון. אני מקווה שיהיו עוד קבלנים מעולים כמוהו.
 אני מאוד מודה לאלכס ולעובדיו על הבית היפה שלנו
ד"ר נועה רוזנפלד יהושע                                    
מנהלת טיפול נמרץ ילדים
בית חולים אסותא אשדוד

רוצים שנבקר גם אצליכם?

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.
אלונים לוגו