בחיפושנו באינטרנט אחר קבלן לביצוע תוספת הבניה מעץ עליה חלמנו, נתקלנו באתר של אלונים בתי עץ. בגלרית התמונות ראינו פרויקט בניה של חבר, וזכרנו כי רשמיו וחוויות השיפוץ שלו היו חיוביות והחלטנו לנסות. כבר בפגישתנו הראשונה עם אלכס, גילינו אדם שנעים לשוחח איתו, ושאבנו ידע ומיקוד רבים לקראת הפרויקט. לאחר יום-יומיים, קיבלנו מאלכס הצעת מחיר מפורטת לפרטי פרטים, המתארת את מרכיבי הפרויקט השונים והמחיר של כל אחד מהם, כולל לוח זמנים לביצוע, ולתשלום – ידענו בדיוק מה אנחנו מקבלים, ומתי, עבור התשלום.

בניית בית בעץ

לאופן הגשת הצעת המחיר, היה משקל רב בהחלטתנו לבחור את אלכס כקבלן המבצע למרות שלא נתן את ההצעה הזולה ביותר – החלטנו שהסדר המופתי הזה מעיד על הבאות, ולא התאכזבנו. מדובר בפרויקט קטן, אבל מורכב. חיבור של תוספת עץ למבנה קיים, תוך המשך הגג הקיים, וגמישות שיא לרעיונות עיצוביים שלנו, חלקם עלו תוך כדי ביצוע – חלון שיצרנו משולחן זכוכית לשעבר, חלונות משופצים שהותאמו למבנה בדרכים שונות, מסגרות ייחודיות לדלת ולמשקופים, ועוד… היה מרשים מאד לראות כיצד אלכס לבדו מקים את השלד והמעטפת החיצונית תוך שבוע, ומשלים בשבוע נוסף ובמקביל לעבודות החשמל שבוצעו, את הבידוד וחיפוי פנים הבית. במהלך כל הפרויקט נהנינו מהאדיבות, העצות הטובות, הקשב הרב לרצונותינו, והמקצועיות הרבה. זכינו בבית עץ ייחודי ויפה מאד. מעידות על כך גם התגובות הנרגשות והמחמאות מהעוברים והשבים בשבילי הקיבוץ. מנצלים הזדמנות זו כדי להודות שוב, מכל הלב, לאלכס. שרון שוואב ואמיר סקיבה.

רוצים שנבקר אצלכם?

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.
אלונים לוגו